Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Upphandlingsvillkor