6607-2020 - ÄndringSverige-Luleå: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2019 Rullande Sjukvårdsinventarier Region Norrbotten
Referensnummer: 19/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av rullande sjukvårdsinventarier.