660726-2024 - Resultat
Sverige – Tolktjänster – Tolkförmedlingstjänster Distanstolk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolkförmedlingstjänster Distanstolk
BeskrivningDenna ramavtalsupphandling avser förmedling och utförande av distanstolktjänster åt Arbetsförmedlingen.
Föregående meddelande284159-2020
Intern identifierareAf-2020/0031 8796
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på leverantören
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelObligatoriska krav
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelUtvärdering