660799-2021 - ResultatSverige-Falun: Betalkort
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Presentkort till regionanställda
Referensnummer: RD21/03686
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30163000 Betalkort
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av presentkort till anställda i Region Dalarna.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Falun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Borlänge
Del nr: 2
Mora
Del nr: 3
Ludvika
Del nr: 4
Avesta
Del nr: 5
Säter
Del nr: 6
Leksand
Del nr: 7
Hedemora
Del nr: 8
Rättvik
Del nr: 9
Orsa
Del nr: 10
Gagnef
Del nr: 11
Malung-Sälen
Del nr: 12
Del nr: 13
Smedjebacken
Del nr: 14
Vansbro
Del nr: 15