660888-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation (utom programvara) – Installationstjänster 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installationstjänster 2026
Beskrivning: Se UD.
Intern identifierare: 202623
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000