660959-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Skafferiavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkafferiavtal
BeskrivningUpphandling gällande skafferiavtal för Örebro stad.
Intern identifierareKS 1072/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000