See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital-PCR utrustning
Beskrivning: Digital-PCR utrustning
Intern identifierare: RS 2024-03874
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38950000 Utrustning för polymeraskedjereaktion (PCR)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000