Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Leveransplats
Postadress: Älvsbyns kommun
Ort: Älvsbyn
Postnummer: 94285
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)