661446-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Godshanteringsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbärare för AGV-system (cirkulationsvagn)
Referensnummer: 2022-O001912
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423300 Godshanteringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av 330st cirkulationsvagnar som är anpassade för AGV till sjukhusområdet i Malmö. Därtill kopplad option på ytterligare 300st.