See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster
Beskrivning: Upphandling av lokalvårdstjänster.
Intern identifierare: KS 25/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 2 - VIVAB
Intern identifierare: 1723044-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Lokalvårdstjänster
Intern identifierare: 1645647-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1 - Varbergs kommun
Intern identifierare: 1775480-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3 - VFAB
Intern identifierare: 1775654-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4 - Rtj Väst
Intern identifierare: 1775656-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5 - Arena Varberg
Beskrivning: Lokalvårdsupphandling
Intern identifierare: 1775657-5