661744-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Utrustning för tillverkning av cellblock från cytologiskt material
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtrustning för tillverkning av cellblock från cytologiskt material
BeskrivningUpphandling avseende utrustning för tillverkning av cellblock från cytologiskt material till verksamheten för Klinisk patologi vid Universitetetssjukhuset i Linköping.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115903:Lot:1