661758-2021 - ÄndringSverige-Kalmar: Röntgenapparatur
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skelettlab 1 och 2
Referensnummer: 2021-225
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111000 Röntgenapparatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbyte av skelettlab 1 och 2 i Västervik.