2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för cellseparation inför chimerismanalys
Beskrivning: utrustning för cellseparation inför chimerismanalys med tillhörande reagens och förbrukning till klinisk genomik och genetik på Sahlgrenska Universitetssjukhuset.
Intern identifierare: RS 2025-01899
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000