2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI gällande digitalt provsystem för vuxenutbildningen, gymnasiet och grundskolan
Beskrivning: RFI gällande digitalt provsystem för vuxenutbildningen, gymnasiet och grundskolan.
Intern identifierare: 22/10
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48931000 Programvara för utbildning