661929-2022 - ÄndringSverige-Södertälje: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1050 Larm/brand och passagesystem för Södertälje Kommun och Telge bolagen
Referensnummer: TI 2022-1050
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Larm/brand och passagesystem för Södertälje Kommun och Telge bolagen