66194-2025 - Resultat
Sverige – Kranbilar och dumprar – Kran-, krok- och tippbil
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKran-, krok- och tippbil
BeskrivningUpphandling av en fabriksny Kran-, krok- och tipplastbil enligt upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare2024-110
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000