2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll av visualiseringslösning för mötes- och ledningsrum
Beskrivning: Luleå kommun välkomnar leverantörer att lämna anbud på support och underhåll avseende befintlig visualiseringslösning till Räddningstjänsten i Luleås kommun. Luleå kommun har för avsikt att ingå avtal med en leverantör.
Intern identifierare: KLF 2025/1102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50324100 Systemunderhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 22456000 Licenser, 50312610 Underhåll av IT-utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support och underhåll av visualiseringslösning för mötes- och ledningsrum