662220-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevaknings- och säkerhetstjänster
Referensnummer: KSN-2022-02716
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bevakningstjänster som ronderande och stationär bevakning, larmutryckning, ordningsvakter och personskydd.