66232-2022 - ÄndringSverige-Vällingby: Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital kundresa: Boendeapp
Referensnummer: 2021/553
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer bjuds in att lämna anbud i denna upphandling av s.k. "Boendeapp" till Svenska Bostäder AB.