662443-2024 - Resultat
Sverige – Oljefilter – Oljeavskiljare, tömning samt besiktning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOljeavskiljare, tömning samt besiktning
BeskrivningUpphandling avseende Oljeavskiljare, skötsel samt besiktning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42913300 Oljefilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelOljeavskiljare, skötsel samt besiktning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81305:Lot:1