2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - korttidshyra fordon
Beskrivning: Region Örebro län genomför en leverantörsdialog (RFI) inför kommande upphandling av korttidshyra fordon. Dialogen görs i syfte att förbättra upplägget på en av de orter som nyttjar korttidshyra av fordon.
Intern identifierare: 25RS3362
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar