See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service & Drift larm och kameror
Beskrivning: Upplands Väsby kommun upphandlar service & drift av larm och kameror
Intern identifierare: 25/326
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000