2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cytologiprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser förbrukningsmaterial till befintlig instrumentpark för cytologiska prover, för analys inom Verksamhetsområde Klinisk genetik, patologi och molekylär diagnostik. Cytologiska prover tas regionalt.
Intern identifierare: 2025-O001935
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000