66299-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Extern lönetjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern lönetjänst
BeskrivningBeställaren avser med upphandlingen att upphandla ett avtal för sitt fortlöpande behov av extern lönetjänst med tillhörande tjänster. Beställaren avser med upphandlingen att teckna ett avtal med en (1) Leverantör.
Intern identifierare25/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000