2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverantörsdialog - Upphandlingssystem
Beskrivning: Region Uppsala bjuder in till leverantörsdialog inför upphandling av ett Upphandlingssystem.
Intern identifierare: UPPH2025-00220
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd