2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till samråd inför upphandling Båt 2028 Kungälv
Beskrivning: Inbjudan till samråd inför upphandling (SIU) för linjetrafik med båt inom Kungälvs och Tjörns kommuner. SIU hålls dels som ett gemensamt möte samt enskilda möten. Se inbjudan för mer information.
Intern identifierare: VT 2026
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60610000 Färjetransport