2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nytt badhus Strängnäs - Plattsättning inkl. fallspackling
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende nybyggnation av simhall på Larslunda IP. Projektet delas upp på ett flertal entreprenader. Denna entreprenad avser: Plattsättning inkl. fallspackling
Intern identifierare: TFN/2022:479
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45431000 Golv- och plattläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45212200 Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Nytt badhus Strängnäs