663409-2021 - ResultatSverige-Märsta: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sigtunahem AB
Referensnummer: 21/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Företag- och fastighetsförsäkring för Sigtunahem AB för perioden 2022 01 01 -2024 12 31 med rätt till förlängning med 2 år 1 år i sänder.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen