2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intranät
Beskrivning: Intranät
Intern identifierare: 2025-00339
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 48220000 Programvara för Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000