663470-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Strömstads Kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Strömstads Kommun
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Kommunförsäkring samt Olycksfallsförsäkring för Strömstads Kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Strömstads Kommun