66350-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Neuropsykiatriska utredningar
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNeuropsykiatriska utredningar
BeskrivningNeuropsykiatriska utredningar
Intern identifierareRJL 2024/218
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2
BeskrivningNeuropsykiatriska utredningar av barn 5-18 år.
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 3
BeskrivningNeurospykiatriska utredningar av vuxna
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 1
BeskrivningNeuropsykiatriska utredningar av barn 0-5 år.