66356-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Ramavtal avhärdningssalt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avhärdningssalt
BeskrivningAB Kristianstadsbyggen (ABK) inbjuder härmed, i egenskap av Beställare, till anbudsgivning avseende leverans av salttabletter och lössalt för avhärdning av dricksvatten. Kontrakt kommer att tecknas med en leverantör i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare24/1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000