See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporter
Beskrivning: Uppdraget omfattar distribution av gods som hämtas på Kommunens olika tillagningskök för vidare transport och leverans till Eskilstuna kommuns olika mottagningskök/avdelningar samt returtagning.
Intern identifierare: UE 23.247
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del