See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Oljeavskiljare, tömning samt besiktning
Beskrivning: Upphandling avseende Oljeavskiljare, skötsel samt besiktning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42913300 Oljefilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Oljeavskiljare, skötsel samt besiktning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81305:Lot:1