See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flexible pulsed laser deposition system
Beskrivning: We are planning to acquire a new Flexible pulsed laser deposition system that corresponds to highest standards available on the market.
Intern identifierare: C 2024-0953
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: Flexible pulsed system
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Beskrivning: reference customers
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document