2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brännkoppar och filter för injicering av droger
Beskrivning: Upphandling av brännkoppar och filter för injicering av droger till Stockholms läns sjukvårdsområde (SLSO).
Intern identifierare: SLSO 2024-1107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde: Brännkoppar och filter för injicering av droger
Beskrivning: Anbudsområde: Brännkoppar och filter för injicering av droger