663768-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Fastighetsmäklartjänster - Ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsmäklartjänster - Ramavtal
BeskrivningFastighetsmäklare för förmedling av bostadsrätter, småhustomter och övriga kommunägda fastigheter samt värderingsuppdrag.
Intern identifierareKs 279/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningFastighetsmäklartjänster
Intern identifierareKs 279/2024-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter
Intern identifierareKs 279/2024-1