2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsträff
Beskrivning: Välkommen till en kort digital informationsträff avseende ramavtal 2025. Informationsträffen vänder sig främst till dig som är entreprenör inom bygg och installation eller teknisk konsult inom byggentreprenader. Vi kommer att redogöra för några ramavtal och hur vi har tänkt att arbeta med dem genom fördelningsnycklar och förnyad konkurrens. Träffen är digital och kommer att ske via teams den 18/11 mellan 11-12,
Intern identifierare: SFB-2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten