663901-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – TI 2024-1058 Rekryteringstjänster Telge Nät
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1058 Rekryteringstjänster Telge Nät
BeskrivningUpphandlingen avser rekryteringstjänster för Telge Nät.
Intern identifierare25/57
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000