664133-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Försäkrings- och pensionstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pensionsförsäkring
Referensnummer: 2022/00061
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Pensionsförsäkring Älvdalens kommun