664136-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skolmöbler – Möbler till Tunaskolans nya lokaler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till Tunaskolans nya lokaler
Beskrivning: Möbler samt tillhörande tjänster till Tunaskolans nya lokaler. Uppdraget omfattar att ta fram möbleringsförslag och inredningslösningar för skolans olika lärmiljöer samt leverans, inbärning, montering, utplacering, emballagehantering och övriga tjänster som krävs för att lokalerna ska vara färdigställda och klara för användning.
Intern identifierare: AUF 2026/315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39160000 Skolmöbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler, 39143200 Matsalsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Möbler till Tunaskolans nya lokaler