See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre fastighetsskötsel till anstalten Saltvik
Beskrivning: Upphandlingen gäller yttre fastighetsskötsel till anstalten Saltvik. Arbetet innebär markskötsel utanför murarna och inkluderar bland annat gräsklippning, trimning, beläggningsarbete på asfalt och grusytor samt vinterväghållning.
Intern identifierare: 2025-22616
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000