See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningsman Bygg med KA certificat
Beskrivning: Upphandling av besiktningsman Bygg med KA certificat
Intern identifierare: SFB-2023-00609
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000