664426-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ombyggnadstjänster – Ombyggnad Aspen Etapp 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnad Aspen Etapp 2
BeskrivningOmbyggnation av bostäder och lokaler inom fastighet Aspen 11.
Intern identifierare25/107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000