2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tankbil för Gästrike Räddningstjänst
Beskrivning: Gästrike Räddningstjänst upphandlar tre tankbilar.
Intern identifierare: 14299
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tankbil för Gästrike Räddningstjänst