2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av mätinstrument
Beskrivning: Upphandlingen omfattar felavhjälpande service och underhåll av mätinstrument inom process- och produktionsindustri.
Intern identifierare: 24/185
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000