2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sensorlösning för digital tillsyn
Beskrivning: Sensorlösning för digital tillsyn.
Intern identifierare: 23/62
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000