2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entrémattor
Beskrivning: Entréemattor då FRA i denna upphandling avser att upphandla entrémattor som komplett service med hyra av mattor, hämtning samt placering av mattor, tvätt av mattor, byte av mattor i angivet intervall med lagerhållning av mattor hos leverantören. Utvärdering (där även priser lämnas) finns tillgängliga när du väljer "Hämta och bevaka denna upphandling" och därefter "Lämna anbud".
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39500000 Textilvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114633:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Upp till 12 månader