664710-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Mobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av mobiltelefoner, surfplattor, hörlurar, laddare, skärmskydd, fodral och andra tillbehör samt tillhörande tjänster.
Intern identifierareKS 2025/20
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument.
Intern identifierare1695735-0
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32252100 Mobiltelefoner med handsfree, 32252110 Mobiltelefoner med handsfree (trådlöst)
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Intern identifierare1695736-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på varan/tjänsten
Intern identifierare1695734-2
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelUtvärdering och pris
Intern identifierare1695737-3