Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom strategi och management samt ekonomiska och finansiella tjänster, SLL1654
Referensnummer: FSN 2022-0368
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm upphandlar Konsulttjänster inom strategi och management samt ekonomiska och finansiella tjänster. Upphandlingen består av två (2) anbudsområden.
Fullständig omfattning framgår av upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen